Новини / Логістика     03 квітня 2019 08:34

Залізничники не підтримали проект меморандуму про взаєморозуміння від УЗА

Ознайомившись з розробленим в Українській зерновій асоціації проектом меморандуму про взаєморозуміння між учасниками зернового ринку і АТ «Укрзалізниця», юристи УЗ заявили, що документ потребує повної переробки.

Про це повідомляє АПК-Информ.

2 квітня в УЗА пройшло засідання, присвячене обговоренню проекту меморандуму про взаєморозуміння між учасниками зернового ринку і АТ «Укрзалізниця» у 2019–2020 маркетинговому році.

УЗ не підтримала цей проект, оскільки  «кожна стаття документа ставить якісь умови Укрзалізниці», – пояснив позицію компанії заступник начальника департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Анатолій Бондар.

Читайте: Тарифи на вантажні перевезення УЗ проіндексовано на 14,2 %

За словами Анатолія Бондара, документ «потрібно повністю міняти, виключати звідти питання тарифів, малодіяльних станцій та ін.».

Президент УЗА Микола Горбачов наголосив, що учасники зернового ринку прагнуть партнерських відносин з УЗ, і що меморандум – це не ультиматум.

Landlord раніше повідомляв про те, що за загальною оцінкою стану зернової логістики України, дефіцит хоперів у 2020 році становитиме 3 тис. вагонів.

 

Читайте також