Новини / Трейдинг     02 січня 2019 16:09

Заборону на перевірки бізнесу знято – до кого з аграріїв завітають контролери у 2019 році

З 1 січня 2019 року в Україні перестав діяти мораторій на перевірку малого та середнього бізнесу. Оприлюднено план, у якому вказані підприємства, куди навідаються контролери. Серед компаній чимало аграрних: ПАТ "Агрокомбінат "Слобожанський", Агрокомбінат "Калита", ТОВ "Агрохімпродукт", агрофірма "Іскра".

Про скасування мораторію на перевірки бізнесу повідомляє Укрінформ.

З нового року аграріям слід очікувати планові перевірки – мораторій на них не продовжили. Візити до підприємств, згідно з законом про держнагляд та контроль, мають бути опубліковані на цілий рік. Такий план перевірок вже з’явився. Серед підприємств дуже багато аграрних: це ПАТ “Агрокомбінат “Слобожанський”, Агрокомбінат “Калита”, ТОВ “Агрохімпродукт”, Дочірнє підприємство “Агрофірма “Байс-агро” ТОВ “Агропосівна компанія”, “Агрофірма Корсунь”, агрофірма “Іскра” тощо.

LANDLORD назвав лише кілька компаній з величезного списку. Аби вчасно підготуватися до візитів, шукайте своє підприємство у плані перевірок на 2019 рік.

Читайте: ТОП-10 ініціатив бізнесу, впроваджених у 2018 році

Контролери перевірятимуть, чи дотримуються агрокомпанії законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки, природоохоронного законодавства, охорони та використання земель тощо.

Нагадаємо, що на підприємствах проводитимуться планові перевірки раз на півроку, а не на рік, як раніше. А до операторів ринку харчової продукції державні контролери приходитимуть з перевіркою без попередження.

Читайте також