Новини    25 квітня 2018 17:52

За тиждень ціна на українську суницю знизилась в 2 рази


Ціни на українську суницю за перші два тижні продажів знизилась в 2 рази. Про це повідомляють на сервісі «Інфо-Шувар». Сьогодні перекупники пропонують суницю гуртовими партіями за ціною 120-140 гривень за кілограм, а на ягоду низької якості опускають ціну до 100 гривень за кілограм. Ще в середині квітня українська суниця пропонувалась в середньому по 250 гривень за кіло.

Згідно повідомленню,  ціни на суницю просідають майже щодня.

«Повідомлення про появу української ягоди на ринку з’явились в першій декаді квітня. Сьогодні суницю збирають господарства Південного регіону, переважно мова йде про опалювані теплиці. Виробники Закрапатьскої області планують розпочати збирання врожаю лише в першій декаді травня. Тому, поки що, українську ягоду можна знайти переважно на ринках Південних та Центральних регіонів, але пропозиція зростає досить швидко», – кажуть аналітики.

Та додали, що фактично сьогодні українська та імпортна суниця вже пропонуються по однаковій ціні.

«Разом з цим, на ринках Західних областей поки що присутня імпортна ягода з Іспанії та Греції, і вона теж дешевшає. Вартість імпортної суниці на гуртових ринках за останній тиждень знизилась з 140-150 гривень за кілограм до 120-130 гривень за кіло», – йдеться у повідомленні.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...