Новини    15 листопада 2023 15:43

За перший рік під управлінням держави “Укрнафта” збільшить доходи вдвічі


ПАТ “Укрнафта” за перший рік роботи під управлінням держави ПАТ  отримає 95 млрд грн доходу. Сума вдвічі вища за  середньорічний показник за останнє десятиліття.

Як повідомив гендиректор “Укрнафти” Сергій Корецький, за перше півріччя 2023 року чистий прибуток компанії сягнув в 14,1 млрд грн, а на сьогодні він перевищив 20 млрд грн.

“І це набагато більше, ніж за попередні роки. Для порівняння, кумулятивний результат за попередні 10 років – мільярдні збитки. Плануємо, що дохід компанії за 2023 рік буде на рівні 95 млрд грн. Тобто, більше ніж вдвічі перевищить середньорічний за останнє десятиліття”, – заявив Корецький.

За його словами, за весь 2023 рік план податкових платежів становив 27 млрд грн. Серед них близько 5 млрд грн становив податок на прибуток. Всього за останні 10 років було сплачено 12 млрд грн податку на прибуток.

Також не менше 6 млрд грн дивідендів держава отримає від Укрнафти. Сума є рекордною за останні десять років.

Водночас поки не реалізуються плани “Укрнафти” збільшити видобуток нафти на 6% у 2023 році порівняно з 2022. Нині приріст видобутку буде меншим, ніж очікувалося, але він все одно очікуються.

Перевищать показники з видобутку газу.

Між державною видобувною компанією “Укрнафта” та American Petroleum Institute (API) підписали Меморандум про взаєморозуміння.

Агрохолдинг “Кернел” підписав Меморандум про співпрацю з “Укрнафтою”. В компанії це назвали стратегічним кроком для стабільного енергозабезпечення агробізнесу, виконання виробничих планів та підтримки експорту України.

Маргарита Юзяк

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...