Новини    31 жовтня 2023 12:27

“Укрнафта” підписала меморандум з American Petroleum Institute


Між державною видобувною компанією “Укрнафта” та American Petroleum Institute (API) підписали Меморандум про взаєморозуміння, повідомляє Міністерство енергетики України.

Українське підприємство отримає доступ до узгоджених світових стандартів API. Крім того, українських спеціалістів залучатимуть до обговорення та розробки топових міжнародних практик.

Співробітники “Укрнафти” зможуть спільно з АРІ організовувати заходи зі стандартизації, навчання, сертифікації та безпеки.

“Меморандум про взаєморозуміння з API дозволить “Укрнафті” залучити до розвитку української нафтової промисловості найкращі зразки світових технологій”, — наголосили у повідомленні.

Своєю чергою це один з ключових проєктів трансформації компанії в найближчі роки. Це зрештою дозволить Україні здобути бажану енергетичну незалежність.

Угода підтверджує зобов’язання обох сторін посилювати енергетичну незалежність України та її відхід від російських стандартів, обладнання та операцій.

Нагадаємо, агрохолдинг “Кернел” підписав Меморандум про співпрацю з “Укрнафтою”. В компанії це назвали стратегічним кроком для стабільного енергозабезпечення агробізнесу, виконання виробничих планів та підтримки експорту України.

За перше півріччя 2023 року чистий консолідований прибуток Групи “Нафтогаз” склав 6,6 млрд грн. За цей же період  консолідований операційний прибуток досяг 14 млрд грн.

Новим власником Оператора ГТС стало Міністерство енергетики. Попередній власник компанія “Магістральні газопроводи України” припинила існування.

Маргарита Юзяк

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...