Новини    23 жовтня 2022 19:16

За час повномасштабної війни “Волинь-зерно-продукт” збільшив елеваторні потужності на 100 тисяч тонн

З початком війни, коли заблокували порти, в компанії зрозуміли, що це надовго, і наявних площ для зберігання буде недостатньо

Агрохолдинг “Волинь-зерно-продукт” за 7 місяців війни добудували потужностей для зберігання майже на 100 тис. тонн одночасного зберігання. Про це в інтерв’ю Elevatorist розповів керівник департаменту технічного забезпечення компанії Олександр Попов.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

З початком війни, коли заблокували порти, в компанії зрозуміли, що це надовго, і наявних площ для зберігання буде недостатньо, тому почали збільшувати елеваторні потужності.

“Будували і підлогові склади, і силоси — в пропорції 50 на 50, тобто 50 тис. тонн силосного збереження і 50 тис. тонн додали підлогового збереження”, — уточнив Попов.

Окрім того, у “Волинь-зерно-продукт” хочуть покласти у рукави на зберігання ще 50 тис. тонн зерна.

“Хоча бачимо, що затягується процес з реалізацією програми міжнародної підтримки з цими рукавами, то вже не розуміємо, будуть вони чи ні, та маємо надію”, — зазначив фахівець.

Також в компанії розконсервували цех з виготовлення круп, який стояв більш як 5 років і запустили в роботу житній млин, який теж не працював понад 6 років, повністю демонтувавши та налагодивши його роботу в новому місці. Такими діями у “Волинь-зерно-продукт” включили додаткові потужності щодо вирішення харчової безпеки.

Нагадаємо, елеватор “Сервіс Грейн” холдингу “Агрейн” продовжує працювати після ворожого ракетного обстрілу.

У Чернігівській області виробники елеваторного обладнання KMZ Industries монтують новий силос на елеваторі. Також на об’єкт виготовлять норії та ланцюгові скребкові транспортери, продуктивністю 175 т/г.

ТДВ “Микулинецьке” протестувало зерносушарку Brice-Baker SCN 12/24, що працює на альтернативному паливі, на кукурудзі підвищеної вологості. Обладнання від KMZ Industries впоралося на відмінно.

Раніше повідомлялось, що у KMZ Industreis відзвітували про останні роботи на об‘єктах по регіонах.

Landlord повідомляв, що KMZ Industries раніше запустили в експлуатацію першу чергу елеватора в Харківській області.

У ніч на вівторок, 20 вересня, ворог обстріляв елеватори у Миколаївській та Запорізькій областях.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...