Новини    04 жовтня 2022 17:23

У Чернігівській області на елеваторі монтують новий силос (фото)

Обсяг такого силосу становить 19 370 куб. м по пшениці

У Чернігівській області виробники елеваторного обладнання KMZ Industries монтують новий силос на елеваторі. Також на об’єкт виготовлять норії та ланцюгові скребкові транспортери, продуктивністю 175 т/г, повідомляє пресслужба компанії KMZ Industries.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

“В Чернігівській області розпочали монтаж першого на цьому об’єкті діаметром 32 м на 18 ярусів. Обсяг такого силосу становить 19 370 куб. м по пшениці. Окрім силосів виготовляємо для цього елеватора дві норії та три ланцюгові скребкові транспортери продуктивністю 175 т/г”, — йдеться в повідомленні.

Окрім цього, KMZ Industries здійснить автоматизацію обладнання.

Читайте також: KMZ Industries та Variant Agro Build оголосили про об’єднання

Довідка. KMZ Industries (ПрАТ “Карлівський машинобудівний завод”) є найбільшим виробником елеваторного обладнання в Україні. Компанія успішно реалізувала понад 5000 об’єктів.

Нагадаємо, в Івано-Франківській області KMZ Industries завершили монтаж найбільшої у цьому році зерносушарки Вrice-Вaker. Продуктивність Brice-Baker SCN 18/96 становить 256 т/год по пшениці при знятті 5% вологи.

ТДВ “Микулинецьке” протестувало зерносушарку Brice-Baker SCN 12/24, що працює на альтернативному паливі, на кукурудзі підвищеної вологості. Обладнання від KMZ Industries впоралося на відмінно.

Раніше повідомлялось, що у KMZ Industreis відзвітували про останні роботи на об‘єктах по регіонах.

Landlord повідомляв, що KMZ Industries раніше запустили в експлуатацію першу чергу елеватора в Харківській області.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...