Новини / Фінанси     28 лютого 2020 17:34

Виплатити компенсацію і відправити на пенсію: у Британії хочуть позбутися фермерів у віці

Державний секретар з питань навколишнього середовища Великої Британії заявив, що уряд працює над схемами виводу зі сфери аграріїв похилого віку та залученням нового покоління гравців. 

Уряд Великої Британії планує платити фермерам похилого віку, щоб ті йшли на пенсію, а їхнє місце зайняла молодь, що дозволить агросфері мати нову перспективу. Про це заявив державний секретар з питань навколишнього середовища Великої Британії Джордж Юстіц на конференції NFU у Бірмінгемі, пише farminguk.com.

«Іноді нова перспектива може змінити світ на краще… Нові учасники – це джерело життєвої сили будь-якої динамічної галузі, сільське господарство не є винятком», – сказав секретар та виокремив, що зараз галузь стикається з нестачею навичок та нових учасників.

Читайте: Де більший заробіток в агросфері. Топ-менеджер МХП розвінчує міф про високі зарплати в Польщі

Підтримав Юстіца й очільник форуму Саймон Гедд, зазначивши, що агрогалузь має залучати більше людей, особливо з бізнесу та науки:

«Ми вступаємо в цифрову епоху, і це вимагає взагалі іншого мислення… Гроші вже не заробляються сидінням у тракторі, а заробляються в офісі», – зазначив він.

За словами менеджера з розвитку бизнесу в Kubota UK Роба Эдвардса, промисловості потрібно зробити більше, щоб перспектива кар’єри у сільському господарстві для молоді була привабливішою.

Як повідомляв LANDLORD, понад 45 млрд грн підтримки отримають українські аграрії за 3 роки.

Читайте також