Новини / Рослинництво     02 червня 2019 12:18

Виняткова свіжість продукції: як вирощують салат на сімейній фермі в Нідерландах

Сімейне фермерське господарство Hollandia Produce, засноване нідерландською родиною Overgaag ще в 1927 р., як ніхто інший, знає секрети вирощування овочів у теплицях. З року в рік виробник придумує нові ідеї, щоб забезпечити своїй продукції довговічну свіжість.

Про це повідомляє HortiDaily.

Родина Overgaag фактично підняла тепличні овочі спочатку в Нідерландах, а потім переїхала до Центрального узбережжя Каліфорнії, щоб продовжити традиції сімейного фермерського господарства.

Читайте: Корабель матері: у мережі з’явилося приголомшливе відео торнадо у США

Піт Овергааг вирощує зелень і салат гідропонним способом у теплицях, де налагоджено контроль світла, температури, вологості та поживних речовин. Контролюючи ці фактори, фермер отримує реальну можливість підвищувати врожайність, скорочувати терміни вирощування і виробляти однорідний, високоякісний продукт на цілорічній основі.

Продукцію на фермі збирають зі збереженням коренів; зірвані салат і зелень упаковують в унікальні прозорі контейнери, які функціонують як міні-теплиці. Фермер запевняє, що навіть після збирання його продукція лишається «живою», тож має виняткову, довговічну свіжість!

Hollandia Produce вирощує салат-латук, червоний салат, крес-салат, органічний салат-латук і органічний крес-салат.

Подивитися відео можна тут.

Landlord раніше повідомляв про те, що канадській компанії вдалося змінити сприйняття споживачами червоного салату. Застосовуючи гібридну LED-систему освітлення, у тепличному господарстві отримують насичений червоний колір листя, солодкого і хрусткого на смак, що має подовжений термін зберігання.

Читайте також