Новини    05 січня 2023 16:33

Вимушені переселенці відкрили грибну ферму в хостелі на Хмельнничині (відео)

Одна партія грибів проростає за температури +18-20°С і високої вологості близько трьох тижнів

У підвальному приміщенні хостела в селі Ружичанка на Хмельниччині вимушені переселенці зі східних областей почали вирощувати на продаж печериці. Про це Суспільному розповіла працівниця грибниці Ніна Богданова.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Саме приміщення, де проживають переселенці — будівля колишнього швейного цеху. За кошти благодійних організацій там зараз роблять ремонт, деякі кімнати вже обладнали для проживання родин.

Ферма ж займає 15 м2. Одна партія грибів проростає за температури +18-20°С і високої вологості близько трьох тижнів. Вологість працівники так само мусять регулювати. Потім печериці треба швидко зрізати, аби не переросли. Орієнтовно з одного квадратного метра виходить 35 кг грибів.

Читайте також: Як вирощують шиїтаке: досвід закарпатської грибоферми.

Уже встигли зібрати один урожай. Реалізують продукцію поки що тільки для місцевих.

Нагадаємо, з 2017 року в Україні закрилося понад 40 грибних ферм. Ця проблема пов’язана з перенасиченням ринку грибів, тому що виробництво зростає, а ціни падають.

Landlord раніше повідомляв про те, що в Умані відкрили виробництво субстрату для культивування грибів.

Червоноплідні яблука з деталізованими малюнками пам’яток архітектури та відомих картин вирощують у префектурі Аоморі на півночі Японії та експортують до Франції.

В Австралії розробляють програму селекції для підвищення жаростійкості пшениці. Cпільний проєкт між Університетом Сіднея, InterGrain, Agriculture Victoria та Департаментом первинної промисловості та регіонального розвитку Західної Австралії працює над виведенням більш стійких до спеки сортів пшениці.

Американська селекційна компанія Fall Creek Farm & Nursery вивела новий сорт лохини. Селекціонери презентували сорт PeachyBlue ‘ZF08-029’, що виділяється великими ягодами, високою врожайністю та персиковим ароматом.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...