Новини / Фінанси     06 квітня 2020 17:26

Вигідна ціна та якісний товар: переваги форвардної програми Соняшник

Заступник генерального директор з економіки та фінансів компанії «Ерідон» Наталія Андрущенко в ексклюзивному інтерв’ю Landlord розповіла, що цьогоріч форвардна програма «Соняшник» буде удосконалена й діятиме на ще зручніших і вигідніших умовах для фермерів.

Зокрема, Наталія Андрущенко повідомила, що у 2020 році партнерам пропонується постачати квітку сонця на певних базових умовах. А саме: на етапі підписання договорів укладається форвардна угода на постачання соняшника по базовій ціні (рівень якої є неризикованим) з можливістю її коригування на момент поставки. При цьому контрагент без якихось додаткових обмежень отримує в «Ерідон» товарний кредит на засоби захисту рослин, насіння, мінеральні добрива, спеціальні та мікродобрива. Таким чином, клієнт знає, що отримає якісний товар і гарантовано продасть соняшник за вигідною ціною, що буде погоджено на момент збору врожаю та розрахунку.

Читайте: Дебіторська перевага: як працює форвардна програма Соняшник компанії Ерідон

Більше того, за словами пані Андрущенко, зі стартом сезону продажу посівного матеріалу, добрив та засобів захисту рослин форвардною програмою «Соняшник» вже скористалися близько 40 господарств.

Також фахівець підкреслила, що «Ерідон» готовий співпрацювати з контрагентом на довгострокових умовах:

«Ми готові розробляти з господарствами індивідуальні програми закупівель не лише на один рік, а й на більш тривалий термін, щоб ми мали змогу прогнозувати свої потоки, а сільгоспвиробник — планувати обсяги вирощування соняшника».

Нагадаємо, раніше директор Миколаївського ОЕЗ Сергій Абрамов розповів про модернізацію заводу, виробничі потужності якого нині дозволяють переробляти до 27 000 т сировини на місяць. Це дозволяє компанії-власнику, себто «Ерідону», суттєво нарощувати поставки оборотних засобів для сільськогосподарського виробництва на умовах товарного кредиту, де соняшник відіграє ключову роль.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Матеріали по темі