Новини / Політика     11 травня 2020 11:40

Володимир Зеленський: Ми не блокуємо виїзд громадян за кордон на роботу

Виїзд буде дозволено за умови укладання з працівником офіційного контракту мінімум на три місяці і оформлення медичної страховки

Президент України Володимир Зеленський заявив під час робочої поїздки на Закарпаття, що Україна не блокуватиме виїзд заробітчан за кордон при умові надання країною-замовником контракту на роботу хоча б на три місяці.

«Ми нікому нічого не блокуємо. Ми пояснили, що коли у нас іде карантин, його потрібно дотримуватися. Це треба зрозуміти. Ми відпускаємо громадян на ці роботи за умови, що нам показують копію контракту з людиною на як мінімум три місяці роботи», – сказав президент.

Читайте: Хто відповідатиме за виїзд українців за кордон: Кабмін призначив куратора 

Володимир Зеленський повідомив, що наразі багато країн – Німеччина, Італія, Фінляндія, Польща – надіслали замовлення на рейси для українських робітників.

«Коли країна, яка зв’язується з нами по дипломатичних зв’язках, бере на себе зобов’язання забезпечити наших громадян житлом, медичною страховкою — ми можемо бути впевнені, що якщо щось із нашим громадянином відбудеться, його не викинуть на вулицю», – додав президент.

Він підкреслив, що не має наміру протистояти бажанню громадян працювати за кордоном: «рабства в Україні немає».

Нагадаємо, що раніше повідомлялось про РНБО наполягає на терміновому накопиченні продовольства у системі державного резерву.

Джерело: Укрінформ 

Читайте також