Новини / Політика     06 травня 2020 19:40

Олексій Данілов: уряд має забезпечити продовольчу безпеку держави

РНБО наполягає на терміновій закупівлі продовольства у системі державного резерву

Кабінет Міністрів України має невідкладно забезпечити додаткове накопичення продовольства у системі державного матеріального резерву. Про це повідомила пресслужба Ради національної безпеки і оборони.

«Питання продовольчої безпеки держави в контексті реалізації заходів із запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, є пріоритетним і перебуває на контролі у Президента України Володимира Зеленського», – йдеться у повідомленні.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов направив Прем’єр-міністрові України Денисові Шмигалю лист із проханням доручити Міністерству розвитку економіки та сільського господарства разом з відповідними державними органами опрацювати питання щодо доцільності перегляду номенклатури продовольчої групи товарів та, у разі необхідності, збільшення переліків товарних груп і обсягів їх накопичення у системі держрезерву.

Читайте: Україна експортувала більше 50 млн тон зерна минулорічного врожаю 

Під час наради, присвяченій обговоренню питань продовольчої безпеки держави, Олексій Данілов звернув увагу Кабінету Міністрів України на нагальну необхідність перегляду системи формування держрезерву.

Нагадаємо, що раніше повідомлялось про те, що фермери ЄС виступили проти розширення присутності України на європейському ринку.

Фото: FB Олексія Данілова

Читайте також