Новини / Думки     03 лютого 2021 13:30

Володимир Ярошенко: Органічна пшениця переносить навіть великі морози

Близько 95% посівів озимих зернових культур у СФГ «Ярошенко» знаходяться у гарному стані за результатами аналізу монолітів посівів

Близько 95% посівів озимих зернових культур знаходяться у гарному стані за результатами аналізу монолітів посівів. Про це Landlord розповів фермер Володимир Ярошенко (СФГ «Ярошенко»), що працює на землях Оболонської громади Полтавської області.

В оренді у господарства перебуває небагато за українськими мірками землі – лише 120 га. Але перевага господарства полягає не у розмірі земельного банку – СФГ працює виключно за органічними технологіями, не застосовуючи взагалі пестициди.

Біля 25 гектарів полів минулої осені були засіяні озимою пшеницею, і днями фермер брав моноліти на полях.

Читайте: Прибутки сільгосппідприємств у 2020 році зросли до 58,4 млрд грн

«95% посівів озимих зернових культур знаходяться у гарному стані. Навіть після морозів мінус 27°С! Очікую, що навесні вони дадуть гарний розвиток. Насіння сіялося у середині жовтня, коли була доступна ґрунтова волога. Посіви, що були зроблені у листопаді, не вижили і весною їх збираюся переорати», – говорить Володимир Миколайович.

За місцевою технологією, підтвердженою ГО «Полтавський екологічний продукт», фермер не застосовує ніяких підживлення хімічними препаратами. Тобто до збирання посівів посіви розвиватимуться без стороннього впливу. Насіння для органічної технології використовує сорту Донська напівкарликова.

Нагадаємо раніше Landlord повідомляв про те, що поки озимі посіви знаходяться у гарному стані: Вадим Свєтлов

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також