Новини    30 жовтня 2023 15:26

Vodafone має намір продати частку свого іспанського бізнесу


Компанія Vodafone Group має намір продати близько 50% частки у своєму іспанському бізнесі компанії Zegona Communications. Сума угоди може скласти понад 5 млрд євро, як повідомляє Bloomberg.

Видання заявило про угоду зі власних джерел. Як вони стверджують, найближчими днями можуть зробити заяву щодо цього.

Лондонська компанія Zegona обійшла інших претендентів. Серед них була і приватна інвестиційна компанія RRJ Capital.

Очікується, що найближчі місяці телекомунікаційний ринок Іспанії, який вже є одним з найбільш конкурентних в Європі, зазнає глибокої трансформації. На сьогодні дозвіл регуляторних органів на злиття чекають Orange SA і Masmovil Ibercom SA. Цей крок зробить їх найбільшим оператором Іспанії, випередивши Telefonica SA.

Своєю чергою вже рік Vodafone намагається укласти угоду в Іспанії. За словами, її попереднього гендиректора Ніка Ріда, ринок потребує консолідації, але опинився на узбіччі, оскільки його конкуренти домовилися про злиття.

За 2022 рік на 27% збільшився сукупний дохід компаній в агросфері. Згідно з Індексом Опендатаботу, десятка кращих підприємств в агросфері у 2022 році заробила 97,65 млрд грн.

У Кабінеті Міністрів України заявили про зміну правил та процедури експорту аграрної продукції. Одним з нововведенням стане те, що експортерам потрібно буде стати на облік в державному аграрному реєстрі (ДАР).

Маргарита Юзяк

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...