Новини    08 травня 2023 20:04

“Вінницький борщ” із вишнями потрапив до кулінарної книги за всесвітом “Відьмак”

У книзі представлять загалом 80 рецептів, натхнених відомою серією відеоігор "Відьмак"

Офіційна кулінарна книга за всесвітом “Відьмак” розповідає рецепти страв, які присутні у фентезійному світі, але можуть бути приготовані насправді. У переліку, зокрема, є і борщ з вишнями. Цим смаколиком вже не перший рік пригощають туристів у Вінниці, зазначає Vinbazar.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Здійснити кулінарну подорож фантастичним світом “Відьмака” можна вже у липні — тоді книга надійде в продаж. Передпродаж книги відкрило видавництво MAL’OPUS.

У цій ілюстрованій кулінарній книзі Аніта Сарна та Кароліна Крупецька, авторки кулінарних блогів Nerds’ Kitchen та Witcher Kitchen, діляться своїми ретельно укладеними рецептами. Вони дають змогу фанатам спробувати неповторні страви, що їх куштує відьмак, мандруючи селами у пошуках монстрів та монет.

Автори збірки зазначили, що на створення рецептів їх надихнули місцини, персонажі та легенди з гри. У книзі представлять загалом 80 рецептів, натхнених відомою серією відеоігор “Відьмак”.

До кулінарної книги увійшло чимало різного та цікавого: від ситних страв і міцних напоїв з корчми, до розкішних бенкетів для застілля з друзями.

Довідка. Серія відеоігор “Відьмак” створена на основі романів польського письменника Анджея Сапковського. Події відбуваються у вигаданому фентезійному світі, який нагадує альтернативне Середньовіччя. Головний герой відьмак Ґеральт з Рівії, який подорожує та полює на монстрів за гроші. У 2019 році Netflix представив серіал за мотивами історії. Цьогоріч анонсували третій сезон серіалу.

Нагадаємо, 1 липня 2022 року на п’ятому позачерговому засіданні Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини елемент “Культура приготування українського борщу” включили до переліку об’єктів нематеріальної культурної спадщини, які потребують негайної охорони.

На Дніпропетровщині виготовляють сухий борщ для української армії.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...