Новини / Технології     29 листопада 2019 14:47

Вінницька агрокомпанія відкрила біогазовий комплекс потужністю 3,2 мВт

На Вінниччині Юзефо-Миколаївська АПК запустила в дію першу чергу біогазового комплексу потужністю 3,2 мВт, інвестувавши в його будівництво 11 млн євро. Біогазова установка працюватиме на відходах виробництва.

Про це повідомляє Укрцукор.

Офіційне відкриття першої черги біогазового комплексу на базі ТзОВ «Юзефо-Миколаївська АПК» відбулося 28 листопада. Загальна потужність комплексу становитиме 5,2 мВт.

Читайте: В Європі оголосили надзвичайний стан у сфері клімату й довкілля

Юзефо-Миколаївська АПК займається виробництвом цукру. Планується, що біогазовий комплекс частково покриватиме енергетичні потреби цукрового заводу. Установки вироблятимуть біогаз із бурякового жому, силосу, вторсировини та відходів органічного виробництва.

Відзначено, що компанія планує нарощувати утилізаційні потужності, а потім налагодити виробництво біоетанолу, використовуючи для цього некондиційне зерно та зернові висівки.

Landlord раніше повідомляв про те, що компанія «Зорг Біогаз» завершила будівництво в Україні біогазової станції на цукровому заводі, яка працюватиме за новою технологією. Станція, що матиме потужність 7,5 МВт, використовуватиме як сировину тверді залишки цукрового буряку.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також