Новини / Технології     22 жовтня 2019 12:28

В Україні на цукровому заводі збудували біогазову станцію за новою технологією

Компанія «Зорг Біогаз» завершила будівництво в Україні біогазової станції на цукровому заводі, яка працюватиме за новою технологією. Станція, що матиме потужність 7,5 МВт, використовуватиме як сировину тверді залишки цукрового буряку.

Про це Зорг Біогаз повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук.

Нова біогазова станція відрізняється від усіх збудованих раніше набором обладнання. Це єдина станція в Україні із завантажувачем твердої сировини (хвостиків буряка) з уловлювачем каміння, подвійною фільтрацією біогазу, особливими економними теплообмінниками, найсучаснішою лабораторією.

Читайте: Під водою 35% кукурудзяного поля: Карен Браун про перипетії жнив у США ФОТО

Її особливістю є вертикальні металеві реактори з центральною мішалкою, яка забезпечує кращий тепло- і масообмін, а отже, вищий ступінь переробки відходів.

Сировина на станції підігрівається в зовнішньому спіральному теплообміннику, це дозволяє зменшити споживання тепла в 2–3 рази порівняно з підігрівом сировини трубами на стінках класичних реакторів.

Отримання першого біогазу очікується вже в листопаді, а першу електроенергію розраховують отримати в грудні.

Landlord раніше повідомляв про те, що за перші 6 місяців 2019 року в Україні введено в експлуатацію біогазових потужностей в 1,5 разу більше, ніж за весь минулий рік, – 20 МВт.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також