Новини / Фінанси     16 травня 2023 10:18

“Вімм-Білль-Данн Україна” заявила про понад пів мільйона збитків за 2022 рік


ПрАТ “Вімм-Білль-Данн Україна” (входить до PepsiCo) за підсумками 2022 року отримало виторг у розмірі 278,25 млн грн, що удвічі менше показника роком раніше (567,15 млн грн).

Про це йдеться у звіті, опублікованому на сайті підприємства.

Валовий збиток “Вімм-Білль-Данн Україна” торік склав майже 120 млн грн проти прибутку у 126,3 млн грн попереднього року.

Крім того, компанія отримала 201,65 млн операційного збитку (роком раніше операційний прибуток був 88,8 млн грн).

Чистий збиток “Вімм-Білль-Данн Україна” за 2022 рік склав 516,9 млн грн, хоча роком раніше прибуток перевищив 105 млн грн.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Довідка: “Вімм-Білль-Данн”, що з 2011 р. належить PepsiCo, представлена в Україні двома великими молокозаводами. Випускає продукцію під торговими марками “Слов’яночка”, “Веселий молочник”, “Будиночок в селі”, “Чудо” та інші.

Читайте також: У PepsiСo розповіли про відновлення виробництва на Київщині та Миколаївщині

Нагадаємо, Опендатабот перевірив реєстр акціонерів в Україні та виявив, що частки у 41 акціонерному товаристві належать власникам з РФ. Лише 9 з цих компаній знаходяться у стані припинення або банкрутства — а решта продовжує працювати на території України. Серед компаній, що контролюються громадянами РФ, такі бізнеси, як банк Forward Bank, Укренергоатом, Укргазпром, Втб-банк, Вімм-Білль-Данн Україна, та навіть наукові установи: наприклад, Науково-дослідний і проєктно-конструкторський інститут атомного та енергетичного насособудування та Український науково-дослідний проєктно-конструкторський та технологічний інститут трансформаторобудування.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також