Новини / Інтерв'ю     05 травня 2020 11:48

Віктор Кияновський: Гектари, задіяні у тваринництві, дають у 2,4 раза вищий прибуток

Про принципи діяльності ТОВ «Ічнянське» і своє бачення розвитку виробництва в ексклюзивному інтерв’ю Landlord розповів засновник господарства Віктор Кияновський.

За словами Віктора Кияновського, успішна робота господарства, де в обробітку перебуває 12 000 га полів, починається з правильного вибору шляхів розвитку і ділових партнерів.

«Немає такого, щоб ми були зациклені на якійсь одній культурі, наприклад на кукурудзі. Соняшник повертаємо на поле не частіше ніж раз на чотири роки. Усі процеси контрольовані, і ми активно використовуємо технології точного землеробства», — наголошує Віктор Павлович.

У господарстві «Ічнянське» окрім рослинництва активно розвивається тваринництво та переробка продукції. Тут функціонує елеваторний комплекс на 20 000 т одночасного зберігання та діє виробництво кормів.

«Нині ми отримуємо по 9000 л молока з корови із вмістом білка 3,25% за базової норми 3%. У нас 862 голови дійного стада і загалом 1800 голів великої рогатої худоби. Ми порахували, що гектари, задіяні у тваринництві, дають у 2,4 раза більший прибуток порівняно із задіяними у рослинництві. Тож тваринництво має неабияку перспективу, і ми плануємо подальший розвиток цього напряму — будівництво нового корівника на 200 голів і створення роботизованої ферми», — розповідає Віктор Кияновський.

Читайте: Створити гідні умови роботи для своїх працівників можливо за несприятливих умов – Віктор Волощакевич

За його словами, вагому роль у стабільному розвитку ТОВ «Ічнянське» відіграє співпраця з компанією «Ерідон», частка якої становить майже 90% у загальному обсязі закупівель насіння, засобів захисту рослин та міндобрив господарства. Форвардні договори займають до 30% обсягу фінансової співпраці, а 70% — товарні кредити, спотові договори та інші форми.

«Ми розпочали співпрацю з «Ерідон» з перших днів роботи цієї компанії. Відтоді у нас довірчі, чесні, порядні стосунки. Рік тому ми були змушені відбивати потужну рейдерську атаку і просто не мали вільних коштів. Тоді ми звернулися до Сергія Вікторовича Кролевця, і він, як завжди, нам допоміг: надав нам у кредит добрива і під аграрні розписки, і не лише добрива, а й усі засоби захисту рослин, усе насіння. Завдяки цьому спокійно відсіялися і жоден гектар не лишився необробленим», — каже засновник ТОВ «Ічнянське».

Раніше Віктор Кияновський розповів про історію компанії, її сьогодення та власне бачення ролі аграрних господарств у розвитку регіональної інфраструктури.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також