Новини / Тваринництво     24 березня 2019 09:06

Від сміття на узбіччі гинуть корови: у Німеччині провели день ґрунтових доріг

Скляні пляшки, бляшанки, пластикові предмети, які викидають автомобілісти, подрібнюються з травою і потрапляють у корми для великої рогатої худоби, призводячи до загибелі тварин. Щоб привернути увагу до проблеми сміття на узбіччі, німецькі фермери беруть участь у дні ґрунтових доріг.

Про це повідомляє Agrarheute.

Учасник акції – фермер із Саарбурга розповідає, що через подрібнене сміття в кормах він втрачає одну корову на рік. Сам особисто він прибирає на узбіччях, проте не в змозі зібрати все, що викинули автомобілісти.

Читайте: Через повінь фермери штату Небраска втратили мільярд доларів. Худобу доводилося годувати з вертольотів

Також фермер використовує магніт, щоб видалити з корму металеві предмети, проте це не допомагає вибрати пластикові та скляні уламки. Тож, він більше не косить траву на відстані 10–12 м до дороги.

 «Це повинно бути знято, як корова стогне, коли вмирає, це катастрофа! Як бритвені леза, частинки з гострими краями розрізають корів зсередини», – говорить фермер газеті.

Фермери вважають, що кількість сміття на узбіччях доріг зросла за останні роки. Саме тому вони й беруть участь у дні ґрунтових доріг, який проводиться в окремих районах Німеччини 23 березня.

Landlord раніше повідомляв про те, що німецькі фермери б’ють на сполох через катаральну лихоманку в корів.

Читайте також