Новини / Рослинництво     09 серпня 2021 17:30

Ветерани АТО розвивають трав’яний бізнес у Миколаївській області

Учасники групи агровиробників «ГРІН ФАРМ» з селища Берізки Миколаївської області отримали грант від Українського проєкту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) та придбали трактор і навісне обладнання.

У складі групи: учасники бойових дій, волонтер та жінки. Про це повідомляється на сайті UHBDP

Повернувшись з війни, ветерани АТО вирішили розвивати свій бізнес на землі, шукали заміну зерновим культурам. Так виникла ідея вирощувати лікарських рослин, які є актуальними на українському ринку. Після консультації ТОВ «Натуральні есенції» група зупинилась на вирощуванні шавлії лікарської.

Читайте: Наталія Кульчицька: система винагороди має бути прозорою, зрозумілою та дієвою

Площа ділянки — 0,7 гектара. Наразі агровиробники вивчають ринок рослин для збуту лікарських рослин. Наразі у планах ветеранів — збільшити площу посіву в наступних сезонах та розширити лінійку лікарських або ефіроолійних культур.

За словами хлопців, інші ветерани району, які мають ділянки, пропонують об’єднатися. Представники «ГРІН ФАРМ» ведуть наразі перемовини з ними.

Раніше Landlord повідомляв, що в Україні виробляється понад 900 видів морозива. За перші 5 місяців 2021 року виробництво ласощів зросло на 3% у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також