Новини / Технології     11 липня 2019 14:38

Вертикальні ферми стають трендом у світі: AeroFarms зібрала $100 млн інвестицій на своє розширення

Найбільша вертикальна ферма у світі – компанія AeroFarms – оголосила про те що, вона зібрала $100 млн у серії E на подальше розширення складів для своєї продукції. Подія підкреслює глобальний інтерес до сіті-фермерства.

Про це повідомляє The Financial Times.

Цей раунд збору коштів очолила Ingka Group, материнська компанія Ikea. Серед інших інвесторів названо британські компанії Wheatsheaf та ADM Capital, а також Mission Point Capital, китайські компанії GSR Ventures та AllianceBernstein.

AeroFarms – компанія з Нью-Джерсі, США, з 15-річним досвідом роботи, є лідером серед господарств, де овочі вирощуються без пестицидів, під штучним освітленням і поблизу споживачів.

Основними продуктами компанії є рукола, крес-салат і капуста, що продаються під брендом Dream Greens у роздрібних мережах, включаючи Whole Foods і ShopRite.

«Одним із ключових моментів цього раунду було узгодження з інвесторами розуміння, яким чином нам вдається зростати», – відзначив виконавчий директор AeroFarms Девід Розенберг.

Поряд із замінниками м’яса рослинного походження вертикальне землеробство є частиною сільського господарства та виробництва продуктів харчування, що трансформується технологіями, особливо штучним інтелектом та аналізом даних.

Провідні інвестори технологій та підприємці з Силіконової долини вкладають кошти у вертикальні ферми, включаючи Google GV, Uber, які обидва підтримували компанію Bowery з Нью-Джерсі.

«Внутрішнє землеробство має більш економічний сенс, коли зовнішнє та тепличне господарство є важким або дуже дорогим. Наприклад, на Близькому Сході, де землеробство на відкритому повітрі практично неможливе в пустельній спеці, вертикальні ферми мали б сенс як інвестиції», – говорить Ерік Кобаясі-Соломон, засновник IOI Capital, що інвестує в компанії, які пом’якшують зміни клімату.

За словами засновника IOI Capital, вертикальні ферми є лише частиною рішення для годування світу: вирощені рослини повинні бути різноманітними, оскільки «важко нагодувати світ лише латуком, капустою та руколою».

Landlord раніше повідомляв про те, що протягом наступних 30 років у Туреччині планують збільшити кількість вертикальних теплиць утричі.  

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також