Новини / Політика     18 червня 2020 12:15

Верховна Рада відхилила програму уряду

Кабінет міністрів Дениса Шмигаля не отримає річного імунітету Прем’єр-міністр ще раз заявив про те, що відсутність імунітету не буде на заваді роботи уряду

Верховна Рада на пленарному засіданні 18 червня відхилила доопрацьовану програму уряду. За відповідну постанову парламенту (№3330) віддали голоси лише 207 народних депутатів за необхідної підтримки 226 голосів.

Формально це означає, що діючий Кабінет міністрів не отримує імунітету від звільнення протягом року. Хоча такий імунітет є досить символічним – адже попередній кабінет Олексія Гончарука було відправлено у відставку на вимогу президента України після півроку роботи не дивлячись на схвалену програму.

Читайте: Міра Лип: як ефективно вивести посіви зі стресу 

Виступаючи у парламенті прем’єр-міністр Денис Шмигаль вже вдруге заявив, що ні йому, ні членам уряду не потрібен імунітет для того, щоб ефективно працювати і зазначив, що .

«Ні мені, ні в подальшому буде розроблено і представлено план дій уряду членам уряду не потрібен імунітет. Ми можемо і будемо працювати ефективно без будь-яких імунітетів. Я не класичний політик, не популіст, ідентифікую себе як державний менеджер», – сказав він.

Втім, варте зазначити, що представлена доопрацьована програма дуже віддалено нагадує змістовний документ. Єдиною помітною відмінністю від попереднього варіанту, який на вимогу самого прем’єра було відправлено на доопрацювання, є хіба що перегляд розміру економічного падіння у 2020 році з 5% до 8%. В усьому іншому, на 114 сторінках програми немає нічого крім, умовно кажучи, гасел «за все добре, проти усього поганого».

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про посилення контролю за суб’єктами господарювання у умовах карантину.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також