Новини / Аналітика     18 січня 2020 10:02

Веганство чи вживання м’яса: що кажуть споживачі

73% м’ясоїдів позитивно ставляться до веганства. Зокрема, вважають його етичним, але надто дорогим та незручним.

Про це повідомляє Modern farmer.

Веганство – це доброчесне починання. Так вважає більшість тих споживачів, що досі віддають перевагу стравам із м’яса та іншої тваринної білкової їжі. Однак м’ясоїди додають: не хочуть змінювати свої харчові уподобання.

Опитування тисячі м’ясоїдів, проведене у Великій Британії вченими Університету Бата показало: 73% м’ясоїдів назвали веганство етичним. Також приблизно 70% із опитаних відзначили позитивний влив такого способу життя на довкілля. Половина опитаних вважають, що вегани не шкодять своєму здоров’ю через відмову від тваринної їжі.

Читайте: Від глобальних кліматичних змін врятує рослинна їжа

У той же час, відзначають учені, переважна більшість опитаних зізналися: не збираються змінювати свій раціон. 80% вважають веганство –  «нелегким»; 77% – «незручним». Ще 60% опитаних назвали веганську їжу неприємною.

Те, що багато людей погоджуються з принципами веганства, ще не свідчить про готовність змінити власну культуру споживання, підсумовує наслідки опитування Кріс Брайант, науковий співробітник кафедри психології Університету Бата. Багатьма веганство сприймається як дороге задоволення, незручне і навіть ледь чи не як жертвоприношення.

Landlord раніше повідомляв, що вегани з Греції відмовилися від перегною.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також