Новини    12 травня 2018 14:15

Важлива ланка: УЗА проти закриття малоефективних залізничних станцій


Проти закриття малоефективних залізничних станцій, що забезпечують перевезення зерна від елеваторів до порту, витупає Українська Зернова Асоціація (УЗА). Про це заявив Президент Української Зернової Асоціації Микола Горбачьов під час проведення засідання робочої групи з питань удосконалення процесу логістики зернових.

Нагадаємо, як раніше повідомляв LANDLORD, «Укрзалізниця» пропонує повністю закрити 60 станцій для вантажної роботи. Ще 110 пропонується закрити у період з 1 червня по 1 грудня 2018 року з подальшим відновленням, за умови необхідного мінімуму заявок на навантаження.

«УЗА виступила проти закриття станцій. Разом з тим, ми розуміємо, що цей шлях необхідно подолати і ефективність транспортування зерна також повинно бути враховано», – наголосив він УЗА Микола Горбачьов.

За результатами обговорення було вирішено передати список з 170 станцій учасникам зернового ринку, які протягом двох тижнів повинні проаналізувати їх важливість та можливість вдосконалення відповідних елеваторів.

Президент УЗА такж звернувся до Міністерства аграрної політики та продовольства з проханням надати інформацію щодо виробництва зерна у розрізі районів окремих областей.

«Виходячи з даних Міністерства та бачення бізнесу ми зможемо долучити до обговорення керівництво областей та разом з УЗ визначити необхідність та важливість ініціативи по закриттю залізничних станцій. Адже вантажні зернові станції – важлива ланка логістичного ланцюга, а їх закриття не повинно призвести до появи проблем у аграрія-виробника», – додав Горбачьов.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...