Новини / Політика     16 січня 2020 10:58

Вам нас не злякати! – Гончарук про скандальний аудіозапис

Ніякого натяку на відставку: прем’єр пообіцяв працювати ще наполегливіше, викорінювати корупцію й перекривати потоки.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук у своєму каналі Telegram прокоментував скандальний аудіозапис «прослушки» наради щодо економічних питань, яке нібито передувало розмові з Президентом України Володимиром Зеленським. На аудіо людина голосом, що схожий на голос Гончарука, каже, що в президента дуже примітивне розуміння економічних процесів.

“Із самого початку проти команди Президента й Уряду працюють багато людей, яким хотілось, щоб нам нічого не вдалося. Щоб Україні не вдалося.

Звертаюся до тих, хто бореться проти нас: Вам нас не злякати! Ми будемо ще наполегливіше викорінювати корупцію і перекривати потоки”, – заявив прем’єр.

Головну ціль роботи команди він визначив як перезавантаження країни, де потрібно “зламати стару систему і побудувати нову, без «схематозів» і договорняків». Гончарук переконує у боротьбі за реальні зміни, які веде команда, і пише, що впевнений у перемозі. Також у мережі є відозвернення прем’єра.

Читайте: У ДПЗКУ забрали 14 незаконно приватизованих комплексів – Гончарук

На підтвердження своєї ефективності він наводить факти:

  • Зміцнився обмінний курс та збільшилися до 7-річного максимуму накопичення міжнародних резервів, які становлять 25 млрд доларів.
  • Приплив прямих іноземних інвестицій в країну зріс до 2,5 мільярдів доларів. Різко знизилась інфляція до 4,1%.

“Якщо це не гарні новини для країни, то я повний “профан” в економіці!» – пише Олексій Гончарук.

Після скандального аудіо в мережі почала поширюватися інформація про відставку Гончарука, проте нинішня його заява такі чутки повністю спростовує.

Як повідомляв раніше Landlord, уряд кардинально змінює підхід до держпідтримки фермерів.

Читайте також