Новини / Політика     16 січня 2020 10:58

Вам нас не злякати! – Гончарук про скандальний аудіозапис

Ніякого натяку на відставку: прем’єр пообіцяв працювати ще наполегливіше, викорінювати корупцію й перекривати потоки.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук у своєму каналі Telegram прокоментував скандальний аудіозапис «прослушки» наради щодо економічних питань, яке нібито передувало розмові з Президентом України Володимиром Зеленським. На аудіо людина голосом, що схожий на голос Гончарука, каже, що в президента дуже примітивне розуміння економічних процесів.

“Із самого початку проти команди Президента й Уряду працюють багато людей, яким хотілось, щоб нам нічого не вдалося. Щоб Україні не вдалося.

Звертаюся до тих, хто бореться проти нас: Вам нас не злякати! Ми будемо ще наполегливіше викорінювати корупцію і перекривати потоки”, – заявив прем’єр.

Головну ціль роботи команди він визначив як перезавантаження країни, де потрібно “зламати стару систему і побудувати нову, без «схематозів» і договорняків». Гончарук переконує у боротьбі за реальні зміни, які веде команда, і пише, що впевнений у перемозі. Також у мережі є відозвернення прем’єра.

Читайте: У ДПЗКУ забрали 14 незаконно приватизованих комплексів – Гончарук

На підтвердження своєї ефективності він наводить факти:

  • Зміцнився обмінний курс та збільшилися до 7-річного максимуму накопичення міжнародних резервів, які становлять 25 млрд доларів.
  • Приплив прямих іноземних інвестицій в країну зріс до 2,5 мільярдів доларів. Різко знизилась інфляція до 4,1%.

“Якщо це не гарні новини для країни, то я повний “профан” в економіці!» – пише Олексій Гончарук.

Після скандального аудіо в мережі почала поширюватися інформація про відставку Гончарука, проте нинішня його заява такі чутки повністю спростовує.

Як повідомляв раніше Landlord, уряд кардинально змінює підхід до держпідтримки фермерів.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також