Новини    14 травня 2018 11:17

В Україні за минулий рік з’явилося 455 фермерських господарств


Станом на 1 листопада 2017 року в Україні нараховувалося 34 137 фермерських господарств. Хоча в аналогічний період 2016 року фермерських господарств в Україні було 33 682. Про це заявили в Асоціації тваринників України з посиланням на дані Держстату.

Зі слів голови асоціації Ірини Паламар, в Україні спостерігається тенденція до збільшення кількості фермерських господарств.

«Все більше українців займаються фермерством. Про це переконливо свідчить офіційна статистика. Минулого року показник кількості фермерських господарств зріс на 1,3%. У нашій державі з’явилися нові 455 фермерські господарства, а це значить, що в Україні було вироблено більше якісної сільськогосподарської продукції. Якщо розвивається фермерство, розвиваються і українські села», – наголосила вона.

Та додала, що збільшити темпи росту кількості фермерських господарств  допоможе ефективна державна політика в агросекторі.

«Держава має всіляко підтримати бажання українців займатися і фермерством, і тваринництвом, і взагалі сільським господарством, шляхом прийняття сприятливого законодавства, запровадження пільгового оподаткування, забезпечення належної державної підтримки. У кінці 2018 року ми зможемо оцінити, наскільки виявилися ефективними та доступними програми державної підтримки фермерства на 2018 рік, на фінансування яких державою було виділено 1 млрд. гривень», – заявила Ірина Паламар.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...