Новини    30 серпня 2017 15:53

В Україні скоротили виробництво алкоголю


У сегменті горілки, пива і коньяків цього року експерти спостерігають негативну динаміку. Приміром, виробництво горілки з вмістом спирту менше 45,4% у липні скоротилося на 12,1%, склавши 897 000 декалітрів, повідомляє Держкомстат.

Виробництво солодового пива із вмістом алкоголю менше 0,5%, знизилося на 12,3% – до 19,9 млн декалітрів. Тим часом виробництво коньяків і бренді зменшилася на 1,8% і склало 143 000 декалітрів.

До слова, у рейтингу найбільших виробників алкоголю, складеним LandLord, перше місце займає «Баядера Груп» (виручка – 5,33 млрд грн). Серед пивоварних компаній в рейтингу лідирує «Оболонь» із виручкою в 4,78 млрд грн. На третьому місці – «Carlsberg Україна» (виручка – 4,58 млрд грн), на четвертому – «САН ІнБев Україна» (виручка – 3,82 млрд грн).

Напередодні стало відомо, що пивоварний концерн Anheuser-Busch InBev зі штаб-квартирою в Бельгії й турецька пивоварна компанія-лідер Anadolu Efes уклали угоду про об’єднання свого бізнесу на території України й Росії у рівних частках.

Угоду укладуть до кінця першого півріччя 2018 року. Майбутня назва об’єднаної компанії — AB InBev-Efes. Рішення є наслідком торішньої угоди про злиття AB InBev і SABMiller, після якого бельгійці отримали 24% акцій Anadolu Efes.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...