Новини    23 березня 2022 20:15

В України висока готовність до посівної 

Посівна вже розпочалася на 2 % територій

Про готовність нашої держави до посівної та де вона відбуватиметься в ефірі марафону “Єдині новини”  розповів перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький.

“Посівна вже розпочалась. Ранні ярі культури – пшеницю, овес – уже сіють. Також незабаром відбудеться висадка овочевої групи, зокрема класичного борщового набору (морква, буряк, цибуля, капуста, картопля)”, – розповів Тарас Висоцький.

За його словами посівна вже розпочалася на 2 % територій, тому що в Україні тільки відійшли нічні морози. Але готовність висока.

“На всіх територіях, де не відбуваються активні бойові дії, фермери та натуральні господарства готові сіяти та садити, щоб Україна була з продовольством”, – наголосив міністр.

“В Україні – близько 30 млн га с/г угідь. Частина з них зараз, на жаль, замінована. Але ця площа не є критичною з точки зору виконання посівної та гарантій продовольчої безпеки як Україні, так і тим державам, в які ми експортували свою продукцію”, – зауважив Тарас Висоцький.

Раніше Landlord повідомляв, що російські окупанти зруйнували виноробню на Херсонщині.

Олександра Марченко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...