Новини / Аналітика / Трейдинг     13 липня 2022 11:55

В українських портах на Дунаї знижуються закупівельні ціни на ячмінь

За минулий тиждень відбулось суттєве зниження ціни попиту на фуражний ячмінь врожаю поточного року в портах Ізмаїл та Рені

Минулий тиждень характеризувався активним зниженням цін на фуражний ячмінь врожаю 2022 року в українських портах Рені та Ізмаїл.

Про це повідомляє  ‎АПК-Інформ.‎

“Пропозиції ячменю нового врожаю від сільгоспвиробників надходили на ринок доволі активно, передусім через нестачу вільних складських приміщень, побоювання зберігати зерно на елеваторі чи складах, особливо на півдні країні, через регулярні ракетні та артилерійські удари по них з боку російських військ. Водночас попит покупців на ячмінь залишався помірним через перевантажену логістику та очікування ще більш активного продажу аграріями. Вказані фактори були основними чинниками зниження цін. Також розвитку вказаної тенденції сприяла аналогічна цінова динаміка в сегменті пшениці та кукурудзи”, – йдеться у повідомленні.

За словами аналітиків, ціни попиту на ячмінь нового врожаю з поставкою в липні-серпні в портах Рені та Ізмаїл за підсумками тижня обвалилися на 30-35 USD/тонн до 130-160 USD/т онн СРТ-порт, а в гривневому еквіваленті – в середньому на 1000 грн/тонн, до 4000-5000 грн/тонн СРТ-порт.

Раніше Landlord повідомляв, чи варте одразу пересівати розріджені озимі пшеницю та ячмінь.

Нагадаємо, Литва заборонила транзит алкоголю до Калінінграда.

Марковська Катерина

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також