Новини / Логістика     21 грудня 2022 14:08

В Україні запустили сайт електронних товарно-транспортних накладних


Проєкт із впровадження електронної товарно-транспортної накладної в Україні віднині має ресурс з усією консолідованою інформацією, яку було зібрано під час його реалізації.

Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України.

Сайт, зокрема, містить перелік Провайдерів, які доєдналася до системи, а також інструкції для користувача та провайдера щодо початку роботи з е-ТТН.

На сайті зібрано усі нормативні акти, що регулюють питання перевезення вантажів автомобільним транспортом з використанням електронної форми ТТН.

Підписуйтеся на LANDLORD у Facebook: тільки найголовніші новини

Тепер за актуальними новинами щодо реалізації проєкту з впровадження електронної товарно-транспортної накладної в Україні можна стежити у відповідному розділі сайту.

Крім того, на сайті можна знайти відповіді на актуальні запитання щодо реалізації проєкту.

Нагадаємо, що використання е-ТТН стане обов’язковим для всіх автомобільних вантажних перевезень територією України одразу після нашої перемоги та скасування воєнного стану.

Упровадження системи е-TTН здійснюється в партнерстві Міністерства інфраструктури з Міністерством цифрової трансформації за підтримки USAID / UK aid проєкту “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS” та за участі ГО “Інститут аналітики та адвокації”, яка на період реалізації проєкту є адміністратором системи е-TTН.

Підписуйтеся на LANDLORD у Telegram: тільки найголовніші новини

Перехід на електронні е-ТТН дозволить миттєво погоджувати та підписувати з контрагентами документи на вантажоперевезення, а також унеможливлює втрату документів. Відповідно до даних Міністерства інфраструктури, щороку бізнес заощаджуватиме на друці та відправленні паперових ТТН понад 500 млн грн.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також