Новини / Фінанси     19 березня 2022 10:58

В Україні розробляють програму допомоги українцям, які залишилися без дому в результаті війни

Глава держави доручив розробити комплексну програму допомоги українцям

Президент Володимир Зеленський доручив уряду розробити комплексну програму підтримки українських громадян, позбавлених дому через російське вторгнення в Україну. Про це Зеленський заявив у відеозверненні.

“Вже маємо контури цієї програми. Перший компонент – фінансовий. Державна підтримка для всіх переміщених осіб. Дорослих і дітей. Державна підтримка робочих місць для таких людей – там, де вони тимчасово перебувають. Щоб кожна людина, щоб кожна родина мали основу для життя”, – сказав президент.

Другий компонент стосується житла.

“Уряд готує конкретні пропозиції з надання житла для вимушених переселенців саме зараз, а також організовує відбудову зруйнованого житла після завершення війни”, – зазначив глава держави.

Третій компонент передбачає підтримку родин, які розмістили в себе людей із територій бойових дій або тимчасової окупації.

“Як мінімум вони отримають відшкодування витрат на комунальні послуги, повʼязані з перебуванням переселенців”, – розповів президент.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів ухвалив низку рішень, які полегшують доступ виробників сільгосппродукції до, зокрема, пального, пестицидів та агрохімікатів в умовах воєнного стану.

Наталія Марченко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також