Новини / Фінанси     18 березня 2022 12:12

В Україні розпочав роботу платіжний сервіс PayPal

PayPal призупинив надання послуг в Росії

Платіжний сервіс PayPal розпочинає повноцінно працювати в Україні. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

“Тепер можна робити покупки в інтернеті, перераховувати кошти та виводити гроші на українські банківські карти”, – написав Федоров.

Міністр закликав українців підв’язувати картки Visa та Mastercard та користуватися PayPal вже зараз.

Платіжний сервіс в Україні доступний лише для фізичних осіб, а для ведення бізнесу – закритий.

Перелік доступних в Україні послуг:

  • Можна робити покупки в інтернеті
  • Перераховувати кошти
  • Виводити гроші на українські банківські картки
  • Картки Visa та Mastercard можна підв’язати вже зараз.

Компанія скасувала комісії за переказ коштів українським користувачам до 30 червня 2022 року.

Водночас йдеться про можливість здійснювати Р2Р перекази (між фізичними особами, у доларах США, євро, канадських доларах та британських фунтах) та в подальшому виводити кошти на картки Visa або Mastercard, емітовані українськими банками. А послуги PayPal для ведення бізнесу лишаються недоступними.

Також PayPal призупинив надання послуг в Росії.

“Зважаючи на нинішні обставини, ми призупиняємо послуги PayPal в Росії”, – заявив президент і виконавчий директор компанії Ден Шульман. Топменеджер додав, що компанія підтримує міжнародну спільноту в засудженні жорсткої військової агресії Росії проти України.

PayPal дозволить російським користувачам зняти гроші “протягом певного часу”. Реєстрацію нових користувачів зупинили ще 2 березня. Ще PayPal заблокує електронні гаманці росіян 18 березня.

PayPal — міжнародний електронний платіжний сервіс, який надає послуги в транскордонному режимі будь-якій людині у світі, в якої є банківська карта. Компанія пропонує послуги з оплати та грошових переказів через Інтернет та через смартфон. ПейПал має понад 246 мільйонів активних рахунків на 203 ринках та у 56 валютах по всьому світі. Платіжний сервіс править за посередника між продавцем і покупцем, забезпечуючи надійність оплати платіжними картками VISA, MasterCard, American Express та інших платіжних систем.

Раніше Landlord повідомляв, що окупанти на Херсонщині змушують фермерів засівати поля для забезпечення армії РФ.

Олександра Марченко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також