Новини    18 березня 2022 10:11

Окупанти на Херсонщині змушують фермерів засівати поля для забезпечення армії РФ

Зараз у регіоні відбувається тотальний примус до співпраці з окупантами

На Херсонщині аграріїв змушують до тотальної співпраці з окупантами. Про це повідомив у Facebook депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань.

Він заявив, що російські окупанти вимагають провести посівну для забезпечення провізії їх армії.

“Тримаю зв’язок з багатьма аграріями Херсонщині і ось яка інформація. Багато хто заляканий, багато хто боїться коментувати, але дехто зізнається, що примушують підписувати “договір про співпрацю”, – написав Хлань.

Читайте також: Мінагро прогнозує масштабний старт весняних польових робіт на кінець березня

За словами депутати, наразі в регіоні  відбувається тотальне примушення до співпраці з окупантами.

“Під дулами автоматів, та загрозою життя дітей та родині, змушують підписувати договір про співпрацю з метою “допомагати” новій владі, тобто просто забирають гроші. Або викликають в комендатуру, або приходять додому, декого викрадають. Крім того, вимагають провести посівну для забезпечення провізії їх армії”, – зазначив депутат.

Нагадаємo, щo 10 беpезня poсiйську oкупанти poзгpoмили в Xеpсoнi Iнститут зpoшуванoгo землеpoбства НААН Укpаїни, який з їxньoї вини oпинився пpoстo в зoнi бoйoвиx дiй.Також російські військові знищили екосадибу «Рибацький хутір», де протягом 10 років вирощували та розмножували осетрів.

Раніше стало відомо, що російську окупанти з птахофабрики “Чорнобаївська” вкрали вантажні автомобілі з написами “Квочка”.

Наталія Марченко

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...