Новини / Садівництво     28 травня 2019 09:22

В Україні прогнозують стрімке зниження ціни на суницю садову

Встановлення сприятливих погодних умов на півдні України дає підстави прогнозувати значне зростання на ринку пропозиції суниці садової, що може призвести до різкого зниження ціни на неї. Експерти передбачають, що оптові партії виробники можуть реалізовувати менш як по $1 за кг уже до середини тижня.  

Про це повідомляє EastFruit.

Виробники суниці садової з Херсонської та Миколаївської областей очікують прискорення дозрівання ягоди внаслідок підвищення в регіоні середньодобових температур до 28–30 °С. Зростання пропозиції суниці садової на ринку потягне зниження ціни на продукцію. Для оптових партій вона може становити $1за кілограм уже на цьому тижні. Експерти прогнозують, що далі ягода буде ще дешевшою.

Читайте: Cонячне садівництво: нідерландці впроваджують унікальну технологію для теплиць

Увесь минулий тиждень середня оптова ціна на суницю садову трималася на рівні 35-40 грн/кг ($1,33–1,52 за кг), але в неділю на півдні та сході країни вона упала до 30 грн/кг, подекуди навіть нижче.

Ще більше подешевшає ягода наприкінці поточного тижня, коли очікуються поставки на ринок суниці з центральних регіонів України.

Landlord раніше повідомляв про те, що в західних областях через погодні умови фермери втратили до 40% урожаю суниці.

Читайте також