Новини / Логістика     27 жовтня 2021 08:15

В Україні будують унікальний судновантажний комплекс

На пірсі Risoil облаштують унікальний для України судновантажний комплекс

На пірсі Risoil облаштують унікальний для України судновантажний комплекс.

Комплекс, обраний для двостороннього пірса в порту Чорноморськ, не має аналогів в Україні. “Його облаштування стане одним із найближчих етапів комплексної реалізації інвестиційного проєкту”, – повідомили в компанії.

Технічний директор «Рисоіл Терміналу» Сергій Стояно додав, що суднонавантажувач Neuero SL1000 раніше був встановлений на причалі № 11. «Досвід експлуатації продемонстрував надійність і безпечність цієї техніки», — заявляє він.

Попереду – постачання устаткування та організація монтажних робіт.

Стаціонарна судновантажна система складатиметься з трьох веж і шести стріл, здатних приймати два потоки зерна по 1500 тонн/годину і відвантажувати їх у різних комбінаціях. Крім цього, у комплексі передбачено приймання зерна з води — барж і каботажних суден. Так, «Рисоіл Термінал» додатково знизить навантаження з автомобільних і залізничних шляхів та водночас збільшить вантажопотік.

Екологічну складову забезпечують пилоприбивні головки, встановлені на стрілах, і те, що всі місця пересипу зерна ізольовані та аспіруються.

Будівництво двостороннього пірса Risoil розпочав у середині квітня 2021 року. Наразі повністю завершено занурення пай і триває монтаж галереї для навантаження зернових.

Джерело: RISOIL S.A

Наталія Софієнко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!