Новини / ВІДЕО / Тваринництво     24 грудня 2018 13:04

В овець, що вижили в карантинній фурі на Одещині, народилися ягнята. Відео

Закінчився карантинний термін для овець, яких тримали у тісній вантажівці в порту «Чорноморськ» без води та їжі. Хоча остаточного висновку ветеринарів, що тварини здорові, й досі немає, у ягниць народилося міцне потомство.

Про це повідомляє ТСН.

Останні півтора місяці тварини живуть на фермі під Одесою. Від отари, яку мали відправити до Туреччини на розплід і яка налічувала 300 голів, залишилася половина. Лише 20 овець зберегли вагітність, і ось у середині грудня народилися перші ягнята. Народження здорового потомства у змучених ягниць вважають дивом.

Читайте: Kernel створив онлайн-платформу для спільного транспортування агропродукції

Вівці вижили завдяки волонтерам. Кожну хвору чи виснажену тварину дбайливо «виходжували» зоозахисники, ветеринари і просто небайдужі люди.

На сьогодні ветчиновники не визнали «карантинних» овець здоровими. Бюрократична тяганина й досі триває. Волонтери вимагають від влади будівництва карантинних майданчиків у портах, а також покарання винних у стражданнях тварин.

Після остаточного висновку ветеринарів частина тварин переїде на Київщину до притулку, решта залишиться на Одещині, лише переселиться у спеціально збудоване для цього приміщення.

Landlord раніше повідомляв про те, що турецькі підприємці скуповують українських овець.

Читайте також