Новини / Логістика     21 грудня 2018 12:45

Kernel створив онлайн-платформу для спільного транспортування агропродукції

В Україні з'явилася перша платформа для спільних перевезень сільгосппродукції. Запустив її агрохолдинг Kernel. На сайті учасників ринку інформуватимуть про логістику перевезень компанії та можливість формування загальних маршрутів.

Про це повідомляє інтернет-ресурс Порти України.

В компанії заявляють, що вирішили створити платформу Transithub для спільних залізничних і автомобільних перевезень через нові правила транспортування  Укрзалізниці. Адже компанія не встигала вчасно поставляти товар в порт.

Як це діє

Закупник Kernel купує на елеваторі продукцію. Далі аналітик з питань логістики формує плани відвантажень та подає на розгляд. Отримані дані вносяться в базу: вказується станція, культура, що перевозитиметься, кількість наявних та необхідних вагонів. Внесена інформація публікується для загального доступу на сайті  Transithub. Користувачі, що зареєструвалися, зможуть одразу отримати повідомлення та відправити заявку на участь у перевезенні.

Читайте: Kernel отримає $48 млн кредиту від ЄБРР

За словами голови відділу забезпечення рухомим складом Kernel Михайла Кравченка, з допомогою порталу компанія планує збільшити оборот вагонів та спростити логістику як собі, так й іншим учасникам ринку. Поки що ресурс працює у тестовому режимі. В компанії планують додати калькулятор тарифів та інтерактивну карту з даними про відвантаження.

Як повідомляв LANDLORD, у 2019 р. перевезення вантажів Укрзалізницею подорожчає майже на 23 %.

Читайте також