Новини    18 серпня 2017 20:12

Турецькі підприємці скуповують українських овець


Найближчим часом 10 000 українських овець відправлять до Туреччини. Херсонські бізнесмени отримали контракт на поставку молодняка Романівської породи. Про це у Facebook повідомив директор департаменту агропромислового розвитку ХОДА Олександр Паливода.

Першу партію для відправки готує херсонський підприємець Садіяр Мамедов, власник одного з найбільших вівчарських господарств в Херсонській області. Наступні партію протягом кількох місяців сформують зусиллями вівчарів з усієї України.

Романівські вівці хороші тим, що легко пристосовуються до холодного і спекотного клімату. Вони мають виняткову витривалість і продуктивність. Порода популярна завдяки високій плодючості і високоякісній вовні.

«Сьогодні вівчарство переживає не найкращі часи. У 1990 році поголів’я овець в Херсонській області склало 914 000 голів, а на кінець 2016 року – тільки 48 000. Залучення зарубіжних контрактів підтримає цей напрямок за рахунок вливання валютних коштів», – підсумував Паливода.

За словами Бурака Пехліван, голови правління Міжнародної асоціації бізнесменів України та Туреччини, турецький бізнес хоче імпортувати більше з України, але часто не влаштовує якість і кількість продукції.

Поштовхом для розвитку торговельних відносин має послужити підписання угоди про Зону вільної торгівлі між країнами, переговори про який ведуться з 2007 року.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...