Новини    20 березня 2023 17:31

В АРМА передали активи аграрної компанії російського громадянина

Загальна сума арештованих активів становить 5,4 млрд

За клопотанням прокурорів Кіровоградської обласної прокуратури в управління АРМА передано корпоративні права агропідприємства, бенефіціарним власником яких є громадянин рф. Загальна сума арештованих активів становить 5,4 млрд грн. Про це інформує пресслужба Офісу Генерального прокурора.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Так, бенефіціарним власником та вигодонабувачем від фінансово-господарської діяльності ТОВ “Спільне українсько-російське підприємство Алтай”, яке займається вирощуванням сільськогосподарської продукції, є громадянин рф.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими слідчого Управління ГУ Нацполіції України в Кіровоградській області за фактом легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом (ч. 2 ст. 209 КК України).

Читайте також: Агуша, Простоквашино та чай Curtis. Які російські товари все ще на українських полицях

Нагадаємо, на відкритих торгах продали арештований аміак російського походження загальним обсягом понад 32 тисячі тонн.

Національне агентство з питань розшуку та менеджменту активів, отриманих від корупційних злочинів (АРМА), визначило управителя для арештованих корпоративних прав IDS Ukraine, ним стала компанія “Карпатські мінеральні води”.

Бюро економічної безпеки (БЕБ) передало в управління Нацагентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), комплекс із виготовлення м’ясних заморожених напівфабрикатів під ТМ “Єрмоліно” та його корпоративні права, на які відомство наклало арешт у серпні 2022 року.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...