Новини    17 серпня 2018 11:35

В Агрокомітеті виступили за урегулювання ситуації на ринку переробки фруктів


Члени Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин підтримали ініціативу Асоціації «УКРСАДПРОМ» щодо урегулювання ситуації на ринку переробки фруктів. Про це повідомляє прес-служба асоціації.

6 народних депутатів: Олександр Бакуменко, Вадим Івченко, Андрій Вадатурський, Василь Петьовка, Микола Люшняк, Сергій Лабазюк, підписались під відповідним зверненням до Президента України, Кабінету міністрів України та Міністерства аграрної політики та продовольства України.

«Окрім прохання надати підтримку позиції Асоціації, у зверненні йдеться мова про необхідність досягнення консенсусу між виробниками фруктів на переробку та переробними підприємствами шляхом залучення кваліфікованої допомоги та посередництва з боку керівництва держави», – йдеться у тексті звернення.

Зокрема, пропонується спільно з Мінагрополітики побудувати довгострокові прозорі та об’єктивні умови планування виробництва і переробки фруктів в Україні, що забезпечить розвиток галузі садівництва, збільшення робочих місць та сплати податків у сільській місцевості, прозорої та сталої діяльності виробників фруктів і продуктів переробки всіх ланок виробництва.

«Наразі в Україні закупівельні ціни на фрукти на переробку фактично в 4 рази нижчі за собівартість їх виробництва. В результаті, перед промисловими виробниками фруктів постало питання доцільності збору та реалізації сировини на переробку. Асоціація «УКРСАДПРОМ» звернулася до переробних підприємств з пропозицією розпочати діалог, метою якого було б створення взаємовигідних і об’єктивних умов співпраці між учасниками ринку, однак не отримала жодної відповіді на свій запит», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, як раніше повідомляв LANDLORD, Асоціація «Укрсадпром» вже вдруге звернулось до Міністерства аграрно політики та продовольства України з проханням сформувати рівноправні умови ведення бізнесу між виробниками та переробниками плодово-ягідної продукції.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...