Новини    13 серпня 2018 16:11

Укрсадпром: Відносини між виробниками фруктів та переробниками досі не врегульовані


Рада Асоціації «Укрсадпром» винесла рішення про повторне звернення до Міністерства аграрної політики та продовольства України з проханням терміново вжити заходи задля попередження негативних наслідків у галузі садівництва. Про це повідомляє прес-служба асоціації.

Нагадаємо, як раніше повідомляв LANDLORD, 16 липня 2018 року Асоціація «УКРСАДПРОМ» вже зверталась до Мінагрополітики з проханням виступити посередником у діалозі між садівниками та переробниками фруктів в питанні врегулювання цінової ситуації при заготівлі фруктів для переробки. Зокрема, Асоціація закликала провести круглий стіл за участю виробників і переробників плодово-ягідної продукції з метою формування рівноправних умов ведення бізнесу всіх сторін.

Станом на початок серпня ситуація залишилась незміною, тому в асоціації висловили стурбованість затягуванням Мінагропродом вирішення питання врегулювання ситуації на ринку переробки фруктів. В «Укрсадпромі» прийняли рішення про повторне звернення до міністерства. А копію звернення направити до Кабінету міністрів України, Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин і Президента України.

«Мінагропрод має терміново вжити заходів з метою врегулювання відносин між фермерами – виробниками фруктів і переробниками задля попередження негативних наслідків у галузі садівництва, як-то зниження обсягів виробництва та переробки фруктів, а відтак, і виробництва концентратів, що є експортоорієнтованим продуктом, а також скорочення кількості робочих місць для сільського населення, яке залучається до збору фруктів», – йдеться у повідомленні.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...