Новини / Логістика     24 травня 2019 10:03

УЗ вдосконалює логістику перевезень зерна: стартував пілотний проект

Пілотний проект Укрзалізниці з відправлення організованих графікових маршрутів для перевезення зернових вантажів, який стартував 20 травня, вже дав перші результати: обіг зерновоза скоротився вдвічі.

Про це повідомляє прес-служба АТ «Укрзалізниця».

Суть проекту полягає в тому, що порожні вагони подаються зі станції Чорноморськ-порт під навантаження на станції Балин, Старокостянтинів, Лазорки, а у зворотному напрямку відправляються маршрути зернових вантажів на станцію Чорноморськ-порт.

Читайте: До уваги агровиробників: новий стандарт на пшеницю – уже з 10 червня

На сьогодні вже відправлено два маршрути з порожніми вагонами (20 і 22 травня) та один завантажений маршрут зі станції Старокостянтинів (23 травня). Всього у травні заплановано 10 графікових маршрутів.

Про перші результати нововведення розповів керівник компанії Євген Кравцов, який повідомив, що обіг вагона, відправленого за  організованим графіковим маршрутом, становив 6 діб, тоді як загальний обіг зерновоза у травні 2019 року дорівнював 11,95 доби. Тобто, обіг зерновоза скоротився вдвічі.

У компанії очікують, що розроблена система поліпшить логістику зерноперевезень за рахунок уникнення скупчення вагонів на сортувальних станціях.

Landlord раніше повідомляв про те, що Укрзалізниця цього року більше не підвищуватиме тарифи на вантажоперевезення: представники бізнесу підписали Меморандум про регулювання тарифів на залізничні вантажоперевезення, який дозволить зафіксувати одноразове підвищення тарифу на 14,2% протягом року.

Читайте також

Матеріали по темі