Новини    30 березня 2018 13:51

Уряд на місяць подовжив термін подання документів для отримання дотації на корів


Кабінет міністрів термін подання документів для отримання дотації 1500 грн на корову в рік до 1 травня. Про це йдеться в повідомленні Міністерства аграрної політики та продовольства.

«Пролонгація термінів надасть можливість скористатися державною підтримкою максимальній кількості аграріїв», – зазначається в повідомленні.

Відповідні зміни були внесені до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва.

Раніше граничний термін подання документів був 1 квітня.

Відтепер, для отримання дотації за корів аграрії, які є юридичними особами, подають до 1 травня (станом на 1 січня) та до 1 жовтня (станом на 1 липня) до Мінагрополітики такі документи:

– заявку (в електронному та паперовому вигляді);

– довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком;

– копію звіту про стан тваринництва (форма 24-сг) станом на 1 січня та 1 липня поточного року;

– довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з податків і зборів.

Комісія Мінагрополітики до 15 травня та до 15 жовтня поточного року на підставі поданих документів визначає обсяг дотації за утримання корів за кожним суб’єктом господарювання та приймає рішення про включення їх до реєстру.

Міністерство протягом п’яти робочих днів затверджує розподіл бюджетних коштів між суб’єктами господарювання та не пізніше 5 червня та 5 листопада поточного року спрямовує відповідні суми на їх банківські рахунки. Дотація на корову в рік сплачується двома частинами по 750 грн.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...