Новини    09 листопада 2021 19:00

Урожайність гороху на Хмельниччині б’є рекорди

В окремих господарствах показники урожайності по гороху — 40-42 ц/га

На Хмельниччині отримали рекордну врожайність гороху. Про це повідомляє управління розвитку агропромислового комплексу та земельних відносин Хмельницької ОДА.

“По сільгосппідприємствах області урожайність озимої пшениці склала 66,2 ц/га, що є найвищим показником у країні, жита зібрали на круг по 68 ц, гороху — по 33,3 ц/га”, — розповів начальник управління Олег Омелянюк.

Він додає, що в окремих господарствах показники урожайності по озимій пшениці становили 82-85 ц/га, гороху — 40-42 ц/га.

Також продовжується комплекс осінніх збиральних робіт. Господарства Хмельниччини уже обмолотили 350 тис. га зернових культур – це 56 % до посіяного. Намолочено понад 2 млн тонн зерна, при середній урожайності 63 ц/га. Накопано 858 тис. тонн цукрового буряка з 60% площ, урожайністю 510 ц/га.

“На фінішну пряму вийшло збирання сої та соняшника при середній урожайністі 34 ц/г та 34,5 ц/га відповідно. Аграрії Хмельниччини знову у лідерах, адже ці показники урожайності є найвищими у державі”, – додає Омелянюк.

Раніше Landlord повідомляв, що фермери Одещини отримають державну компенсацію за втрачений врожай.

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...