Новини / Політика     06 лютого 2019 14:42

Уряд задовольнив відставку Мартинюка

Кабмін звільнив виконувача обов’язків міністра аграрної політики Максима Мартинюка за власним бажанням. За словами з його оточення, Мартинюк планує балотуватися на наступних парламентських виборах.

Про це повідомляє Liga.net.

Новим виконувачем обов’язків Мінагро уряд призначив заступника міністра з питань європейської інтеграції Ольгу Трофімцеву.

ЧитайтеУкраїна на Зеленому тижні в Берліні – три висновки Мартинюка

Максим Мартинюк очолив Міністерство аграрної політики та продовольства в грудні 2018-го. Його попередником був Тарас Кутовий.

Перед цим з 2016-го працював першим заступником міністра АПК. До того – очолював Державну службу України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Як раніше повідомляв Landlord, свою кар’єру Максим Мартинюк розпочинав у Вінниці – з 2003-го працював юристом у Вінницькому райвідділі Пенсійного фонду України, а потім перейшов на посаду старшого викладача кафедри менеджменту Вінницького підрозділу Європейського університету. Через рік очолив правління ВАТ «Проектно – вишукувальний інститут «Вінницяводпроект», а з 2009-го керував управлінням охорони водних ресурсів Мінприроди України.

Із 2014 року транзитом через Департамент архітектури, містобудування та кадастру Вінницької міської ради потрапив до Державної архітектурно-будівельної інспекції України, у якій головував майже рік.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також