Новини / Політика     07 грудня 2018 13:18

Новий міністр аграрної політики: хто такий Максим Мартинюк

7 грудня Кабмін офіційно затвердив Максима Мартинюка на посаді в. о. міністра аграрної політики і продовольства України. Landlord представляє біографічну відомість про новоспеченого очільника.

ШЛЯХ ДО МІНІСТРА

Максим Мартинюк народився в 24 квітня 1977 року в м. Одеса, проте з 1982 року його родина переїхала до Вінниці, де і відбулося його становлення.

Початкову освіту отримав у школі Вінницькій ЗОШ №6, після чого в період із 1993 – 1998 успішно навчався на економічному факультеті ВДСГІ за спеціальністю «Менеджмент організацій». Одночасно в 1997 році здобув освіту за спеціальністю «Правознавство» (диплом молодшого спеціаліста).

До 2003 року спершу працював юристом у Вінницькому райвідділі Пенсійного фонду України, а потім перешов на посаду старшого викладача кафедри менеджменту Вінницького підрозділу Європейського університету.

Справжній кар’єрний ріст Максима Мартинюка розпочався із середини 2000-х. У 2004-му він обійняв посаду голови правління ВАТ «Проектно – вишукувальний інститут «Вінницяводпроект», а з 2009-го очолював управління охорони водних ресурсів Мінприроди України.

Із 2014 року транзитом через Департамент архітектури, містобудування та кадастру Вінницької міської ради потрапив до Державної архітектурно-будівельної інспекції України, у якій головував майже рік.

У 2015 пішов на підвищення. Кабмін затвердив Мартинюка на посаді голови  Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

У міністерство аграрної політики і продовольства України потрапив у 2016, коли став першим заступником міністра.

СТАТКИ

Згідно декларації за 2017-й рік, зарплата Максима Мартинюка склала 116543 грн. На банківських рахунках новоспеченого очільника лежить 144 тис. 547 грн. і 836 грн. Крім того, Мартинюк задекларував 2 автівки прем’єр-класу Land Rover 2013 р.в. Щоправда, їх власником є третя особа – Цвігун Віталій Володимирович.

У дружини Максима Мартинюка статки значно солідніші. Готівкою у власності Ірини Василівни 495 тис. доларів, 20 тис. євро та 1 млн. 753 тис. 454 грн. Її активи в дорогоцінних металах – 284 тис. 857 грн.

Щодо нерухомого майна, то у власності Максима Петровича є земельні наділи в Студеницях Тиврівського району Вінницької області площею 9866 і 247 квадратів. Тут же, на Вінниччині, тільки в Літинському районі, в нього в загальній із Петровським Петром Анатолійовичем власності два земельних наділи: площею 2500 і 3185 квадратних метрів.

СІМ’Я

Незважаючи на те, що Максим Мартинюк має власний сайт – maximmartynuk.com – на якому широко висвітлює свою політичну діяльність, якихось детальних даних про сім’ю політик не вказує. Лише відомо, що він одружений та має сина Любомира. Судячи з інформації у ЗМІ, Максим Петрович вважається зразковим чоловіком.

 

При підготовці матеріалу використані дані з ресурсів maximmartynuk.com, Декларації НАЗК, Міністерство агрополітики

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також