Новини / Політика     15 травня 2019 12:37

Уряд заборонив ввозити з Росії добрива і сільгосппродукцію

Кабінет міністрів ввів нові обмеження на поставки товарів з Росії. До переліку продукції, на яку поширюється ембарго, додали мінеральні добрива, агропродукцію та транспортні засоби. Також Україна запроваджує нові мита на російські товари.

Про це повідомляє Економічна правда.

На сьогоднішньому засіданні КМУ ухвалено посилення санкцій на ввезення товарів з РФ – у відповідь на дії і рішення уряду Росії.

Читайте: Власні бренди та світове визнання: іноземний досвід фермерських кооперативів

Урядовці проголосували за запровадження особливого виду мита на продукцію, що імпортується з Росії, а також ввели ембарго на низку російських товарів. Таким чином, перелік забороненої до ввезення з Росії продукції доповнено мінеральними добривами, сільськогосподарською продукцією, транспортними засобами, групою промислових товарів.

«Сьогодні ми приймемо рішення про те, що вводимо дзеркальні санкції щодо Росії. Ми введемо ембарго на ті товари, які зможемо замінити. Я хочу звернути увагу, що це зробить Україну сильнішою. ​​Ми введемо спеціальні мита на російські товари, щоб дати відсіч агресору», – прокоментував Володимир Гройсман.

Landlord раніше повідомляв про те, що РНБО внесла до санкційного списку трьох виробників крохмалю з Російської Федерації.

Читайте також

Матеріали по темі