Новини / Політика     21 березня 2019 08:54

Три виробники крохмалю з Росії включені до санкційного списку РНБО

Рада нацбезпеки та оборони (РНБО) внесла до санкційного списку трьох виробників крохмалю з Російської федерації: ТОВ «КЗ Гулькевичський» (Краснодарський край), ТОВ «Звягінський крохмальний завод» (Орловська область) і ТОВ «Амілко» (Ростовська область)

Указ Президента України від 19 березня 2019 року про нові санкції для російських виробників розміщений на офіційному сайті глави держави. У додатках міститься список підприємств, що потрапили під санкції. Для виробників крохмалю вони введені на три роки.

Санкції передбачають блокування активів, тимчасові обмеження у користуванні і розпорядженні майном компанії, обмеження торговельних операцій, заборону на виведення капіталів за межі України.

Читайте: Росія боїться лишитися без зерна. Уряд ввів негласні квоти на експорт

Розширення санкцій проти Росії спрямоване на осіб, причетних до акту агресії проти українських військових у Керченській протоці. Про це говориться на сайті Президента України Петра Порошенка.

«Усі, хто був долучений до акту агресії проти України в Керченській протоці і Азово-Чорноморському басейні були включені і до пакету санкцій, який був синхронізований з пакетом санкцій з боку ЄС та США», – заявив Петро Порошенко.

На даний час санкції запроваджені щодо 294 юридичних та 848 фізичних осіб, повідомляє прес-служба РНБО.

Як повідомляв раніше Landlord, у грудні 2018 року Росія внесла до свого санкційного списку 12 українських агрокомпаній, серед яких Kernel, Нібулон, Зернопродукт МХП та інші.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також